Strašidelná Praha pro celou rodinu
Strašidelná Praha pro celou rodinu

Strašidelná Praha plná historek a legend

Napínavé putování pro celou rodinu po Praze nabídne množství strašidelných historek a legend ze staré Prahy, které se mnohdy zakládají na skutečných událostech. Nechte se profesionálním průvodcem zavést na nejtajuplnější pražská místa a nechte se vtáhnout do barvitého vyprávění. Třeba budete mít štěstí a zrovna Vám se zjeví duch, nebo Vás vystraší bubák. Během procházky si můžete s dětmi odpočinout v některých z přilehlých kaváren.

Putování v centru Prahy je přizpůsobeno především malým posluchačům, kteří na něj jen tak nezapomenou. Během strašidelné pouti si i sami rodiče rádi poslechnou o neobvyklých a nadpřirozených legendách, které se odehráli před mnoha lety a mnohdy jsou podepřeny důkazy při kterých mrazí. Nejpůsobivější je putování, které proběhne po západu slunce a po setmění. Zážitek je náramně zajímavý a poučný.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
dovednosti
73%
rozhled
82%
zkušenosti
69%
pro muže
100%
pro ženy
100%
pro děti
100%
mrazení
79%
strach
80%
náročné psychicky
72%
vědomosti
69%
náročné fyzicky
42%
sebepoznání
9%

Rastislav
pro děti 100%
pro ženy 100%
pro muže 100%
zkušenosti 76%
rozhled 84%
dovednosti 79%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.