Pátrání po vrahovi a jiné hry
Pátrání po vrahovi a jiné hry

Pátrání po vrahovi a jiné hry zabaví Vaše děti a rozvíjí jejich mysl

Jaké by to asi bylo, kdybyste se stali detektivem? Přemýšleli jste nad touto otázkou někdy? Jeho hlavní cíl je odhalení pachatele či pachatelů. K vypátrání zločinců jej vedou různé stopy a informace, které si ovšem musí také získat sám. Aby lépe získal informace, které potřebuje, pracuje v civilním oblečení, aby nebyl nijak nápadný a podezřelí.

Práce detektiva není nijak snadná. Zahrajte si i vy hlavní roli v ději, který se Vám naskytne. Zajistěte všechny stopy, které Vás dovedou k sériovému vrahovi, který řádí ve městě. Všechny jeho oběti spojuje jedna jediná věc – banka, ve které pracujete.  Naleznete vraha dřív, než on zjistí, že jdete po něm? Dokážete zmást i policii, kterou k Vám, jako ke vrahovi, navedly všechny stopy, které existují? Podaří se Vám odhalit pravdu dřív, než bude další oběť?

Tento zážitek je pro osoby starší 18 let. Osoby, kterým je 15 let, se tohoto zážitku mohou zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce. Před začátkem hry budete seznámeni s pravidly, které je nutné po celou dobu zážitku dodržovat.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zručnost
70%
dovednosti
75%
vědomosti
70%
pro dospělé
99%
pro děti
54%
zábavnost
81%
nadšení
83%
náročné psychicky
66%
náročné fyzicky
56%

Langir
pro děti 100%
pro dospělé 100%
vědomosti 72%
dovednosti 74%
zručnost 62%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.